jachting napisał(a):

|
sikał byś na Polskę ....?to du... z Ciebie nie Polak
|
no właśnie, czytaj ze zrozumieniem. gdyby mnie powoływali do reprezentacji Francji, to byłby inny świat i - Polska mało by się liczyła. teraz nie ma miejsca, więc szuka sposobu jak by tu kasę skubnąc, nie?