Wyświetl pojedynczy post
cosa nostra
Banita
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 06.02.2009, 12:24
jachting napisał(a):Wyświetl post
sikał byś na Polskę ....?to du... z Ciebie nie Polak
no właśnie, czytaj ze zrozumieniem. gdyby mnie powoływali do reprezentacji Francji, to byłby inny świat i - Polska mało by się liczyła. teraz nie ma miejsca, więc szuka sposobu jak by tu kasę skubnąc, nie?
Odpowiedz cytując