Jarromiro napisał(a):

|
Soprano Tak sie składa że akurat w tym meczu nie potrzeba było zadnej waleczności. Gro piłkarzy Wisły opusciła pub pt: Pasja w Krakowie na niewiele przed meczem. Wiekszość wyglądała jek słynny Laguna. Nie jest może jakis powód do chwały, ale wyluzuj ze swoim insynuacjami
|
Pytanie tylko dlaczego tam poszli i za czyje pili.