|
Jedyne co mi przychodzi do głowy to Conflict: Desert Storm. Gra już nie młoda, ale przyciągnęła mnie na kilka wieczorów.
Z nowszych gier to w Call of Duty 4, był jakiś level w Iraku (bądź z tamtych stron).
Ostatnio edytowane przez Gordian : 06.02.2009 o godz. 11:59.
|