Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#730
Stary 06.02.2009, 11:53
Jedyne co mi przychodzi do głowy to Conflict: Desert Storm. Gra już nie młoda, ale przyciągnęła mnie na kilka wieczorów.

Z nowszych gier to w Call of Duty 4, był jakiś level w Iraku (bądź z tamtych stron).
Ostatnio edytowane przez Gordian : 06.02.2009 o godz. 11:59.



Odpowiedz cytując