Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta
Offline
#
7840
06.02.2009, 11:29
mcovalski to była ze strony Maciusia taka aluzja ,żebyśmy sie za bardzo nie "podpalali". Lepsze kluby sie nim interesowały ,ale dlaczego nie odszedł to nie wiem (nie znam niemieckiego ,ani francuskiego). Niemniej od Pawełka raczej jest lepszy- co jednak nie jest jakąś wybitną rekomendacją.
Zobaczymy jak się chłopak w sparingu zaprezentuje. Wtedy sobie pospekulujemy
matizaq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matizaq
Znajdź inne posty napisane przez matizaq