Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7840
Stary 06.02.2009, 11:29
mcovalski to była ze strony Maciusia taka aluzja ,żebyśmy sie za bardzo nie "podpalali". Lepsze kluby sie nim interesowały ,ale dlaczego nie odszedł to nie wiem (nie znam niemieckiego ,ani francuskiego). Niemniej od Pawełka raczej jest lepszy- co jednak nie jest jakąś wybitną rekomendacją. Zobaczymy jak się chłopak w sparingu zaprezentuje. Wtedy sobie pospekulujemy
Odpowiedz cytując