Wyświetl pojedynczy post
PauL
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: VI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#292
Stary 06.02.2009, 10:41
Charlie_ napisał(a):Wyświetl post
Myślę o politologii, lub stosunkach międzynarodowych na UJ
To na Twoim miejscu zorientowałbym się jaka w tym roku jest rekrutacja, bo możlwe, że biorą pod uwagę tylko tyh, którzy zdali rozszerzoną.
Z 3 dobrze zdanymi kierunkami na poziomie pdostawowym można dostać się na dobrą uczelnie, bo sam miałem takie szczęście jak i wielu znajomych ale wszystko zależy od rekrutacji. Jeśli będzie można składać wyniki podstawowej, to z listy rezerwowej powinieneś się dostać. No, może popraw wyniki z polskiego i historii o jakieś 10% i wystarczy.
Odpowiedz cytując