|
Kilkanaście dni temu toczyła się na ten temat dyskusja w Polsacie w "Futbol Cafe". Z tego, co mówili zaproszeni goście wynika, że chłopak sam zgłasza akces i utożsamia się z Polską. Co więcej, zdaje się, że nie jest to jednorazowa gwiazdka, a zawodnik, który nie schodzi poniżej pewnego poziomu.
Według mnie, skoro uważa się za Polaka powinien grać. Nawet, jeżeli jego kariera z kadrą skończy się na jednym występie. Za dużo już straciliśmy utalentowanych chłopaków.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|