Temat
:
[KOSZYKARKI] Wisła Kraków 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Roger_biezanow
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
164
06.02.2009, 10:28
W półfinale znowu trafimy najprawdopodobniej na AZS Gorzów :/ Miejmy nadzieje ze do trzech razy sztuka i tym razem dziewczyny dadzą sobie z nimi rade
moja strona www
Roger_biezanow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Roger_biezanow
Znajdź inne posty napisane przez Roger_biezanow