Wyświetl pojedynczy post
Roger_biezanow
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 06.02.2009, 10:28
W półfinale znowu trafimy najprawdopodobniej na AZS Gorzów :/ Miejmy nadzieje ze do trzech razy sztuka i tym razem dziewczyny dadzą sobie z nimi rade
Odpowiedz cytując