Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#749
Stary 06.02.2009, 00:07
it:
Mało mnie obchodzi co piszą, ta rozmowa już dawno utraciła jakikolwiek sens. My swoje, oni swoje. I tak w kółko. Jedni piszą zgodnie z "linią WL" inni się jej sprzeciwiają, ich sprawa.

Mnie po prostu cholernie dziwi sposób wyrażania się kolegów Wielkopolan o ich kolegach Wielkopolanach.
To rozumiałem pod pojęciem "srania do własnego gniazda". Te buce i fiuty.
Ostatnio edytowane przez Krissu : 06.02.2009 o godz. 00:17.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując