Wyświetl pojedynczy post
SopranoPL
Member
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#747
Stary 06.02.2009, 00:06
darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
SopranoPL
Mam nadzieję że wy wielkopolanie macie przynajmniej świadomość tego co cała Polska sądzi o was , waszym klubie i całym tym szambie w którym z taką dumą i "wiarą" się pluskacie.
Cała Polska mia świadomość co zrobiliście na Reymonta przy okazji spotkania z Płockiem. Gdyby to jeszcze wyjazd był?
Odpowiedz cytując