darotsok73 napisał(a):

SopranoPL
Mam nadzieję że wy wielkopolanie macie przynajmniej świadomość tego co cała Polska sądzi o was , waszym klubie i całym tym szambie w którym z taką dumą i "wiarą" się pluskacie.
|
Cała Polska mia świadomość co zrobiliście na Reymonta przy okazji spotkania z Płockiem. Gdyby to jeszcze wyjazd był?