Temat
:
Afery w polskiej piłce.. korupcja, przekręty itp.
Wyświetl pojedynczy post
ewcia
Wyjazd Rzecz Święta!
Od: 11.2002
Skąd: core de sta cittŕ
Offline
#
741
05.02.2009, 23:46
Panowie to obecnie chyba temat nr. 1 na forum i niektórych ponosi. Także troszkę dystansu bo regulamin regulaminem.
Kilku osobników z Poznania chyba jest pod obserwacją kolegów z Wielkopolski.
http://pl.youtube.com/watch?v=ULn9e_-mU_8
ewcia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ewcia
Odwiedź stronę domową użytkownika ewcia!
Znajdź inne posty napisane przez ewcia