Wyświetl pojedynczy post
ewcia
Wyjazd Rzecz Święta!
 
 
Od: 11.2002
Skąd: core de sta cittŕ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#741
Stary 05.02.2009, 23:46
Panowie to obecnie chyba temat nr. 1 na forum i niektórych ponosi. Także troszkę dystansu bo regulamin regulaminem.
Kilku osobników z Poznania chyba jest pod obserwacją kolegów z Wielkopolski.
Odpowiedz cytując