Temat
:
Afery w polskiej piłce.. korupcja, przekręty itp.
Wyświetl pojedynczy post
no_beets
Junior Member
Od: 02.2009
Skąd: Poznań
Offline
#
736
05.02.2009, 22:59
wislak68
napisał(a):
No i teraz pytanie do bezburaczanego i tego drugiego z trudnym nickiem: p Jarosław Kiliński buc czy nie buc?
Dla mnie buc. Reszta niech myśli co chce... I teraz już mnie niewiele zdziwi.
---
Always do right. This will gratify some people and astonish the rest.
---
no_beets
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do no_beets
Znajdź inne posty napisane przez no_beets