Wyświetl pojedynczy post
no_beets
Junior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#736
Stary 05.02.2009, 22:59
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
No i teraz pytanie do bezburaczanego i tego drugiego z trudnym nickiem: p Jarosław Kiliński buc czy nie buc?
Dla mnie buc. Reszta niech myśli co chce... I teraz już mnie niewiele zdziwi.
---
Always do right. This will gratify some people and astonish the rest.
---
Odpowiedz cytując