Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#730
Stary 05.02.2009, 20:39
Ja tylko nie rozumiem jednego - jak zarząd Lecha może się skrywać za licencją amici? Nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić nawet ... Jak już tu nieraz bylo pisane, co pozytywne (puchary polski itp) to bierzemy, co negatywne (korupcja) to nie my, bo my to amica ... Ciekaw jestem jak też zareaguje wiara lecha na takie stwierdzenia zarządu. Mnie by krew zalała jakby ktoś z zarządu powiedział mi że klub któremu kibicuje, chodze na mecze i wspieram to tak naprawdę nie ten klub, bo gra na licencji innego i nie może odpowiadać za grzechy tego poprzedniego, nie istniejącego już lecha. To kim wy jesteście? Amicą czy lechem? Czy nowym tworem, amico-lechem który nie odpowiada za starego lecha, ale jego puchary i chwile chwały sobie przypisuje?
Odpowiedz cytując