Sopranos napisał(a):

|
Czy Kazimierz Moskal i Kazimierz Kmiecik pracują jeszcze w Wisle? Pierwszy miał być jednym z asystentów Skorży swego czasu, ale w końcu do tego nie doszło, a drugi chyba współpracował z Kulawikiem przy drużynie młodej Wisły...?
|
Moskal trenuje juniorów, bodaj starszych.
Kmiecik jest II trenerem w ME.