Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5550
Stary 05.02.2009, 19:02
Sopranos napisał(a):Wyświetl post
Czy Kazimierz Moskal i Kazimierz Kmiecik pracują jeszcze w Wisle? Pierwszy miał być jednym z asystentów Skorży swego czasu, ale w końcu do tego nie doszło, a drugi chyba współpracował z Kulawikiem przy drużynie młodej Wisły...?
Moskal trenuje juniorów, bodaj starszych.

Kmiecik jest II trenerem w ME.
Odpowiedz cytując