Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Poznań
Offline
#
3936
05.02.2009, 18:59
Zimą? Jeśli tak, to oddaje honor. Ale nie powiesz, że latem o lepszych sparingpartnerów nie jest łatwiej.
skttrbrain
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skttrbrain
Znajdź inne posty napisane przez skttrbrain