Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5548
Stary 05.02.2009, 18:55
bunny napisał(a):Wyświetl post
Mam problem: nie działa mi przenoszenie plików metodą przeciągnij - upuść. Na komputerach się znam bardzo słabo. Mam WinXP.
Czy ktoś może wie co musze zrobić aby w ten sposób przenośić pliki ? Czy należy gdzies w ustawieniach tą funkcję włączyć <?>
Hmmm... cieżko coś powiedzieć ale, z tego co wiem, to w XP po przełączeniu klawiszy w panelu sterowania dla leworęcznych myszka traci funkcję drag&drop (przeciagnij-upuść), sprawdź u siebie w panelu sterownia, moze jakimś cudem masz zmienione....
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując