bunny napisał(a):

Mam problem: nie działa mi przenoszenie plików metodą przeciągnij - upuść. Na komputerach się znam bardzo słabo. Mam WinXP.
Czy ktoś może wie co musze zrobić aby w ten sposób przenośić pliki ? Czy należy gdzies w ustawieniach tą funkcję włączyć <?>
|
Hmmm... cieżko coś powiedzieć ale, z tego co wiem, to w XP po przełączeniu klawiszy w panelu sterowania dla leworęcznych myszka traci funkcję drag&drop (przeciagnij-upuść), sprawdź u siebie w panelu sterownia, moze jakimś cudem masz zmienione....