|
I co wiecej , Panowie z Poznania, chyba nadal nie zdajecie sobie sprawy ze ten czlowiek, ta wasza ikona, robila Was jawnie i bezczelnie w chuja , paradujac z tym swoim usmieszkiem.Wierzyc ze sprzedal czy kupil 2 czy 3 mecze, to jest totalna naiwnosc.Akurat na tyle jest dowodow ale przeciez kady musi sobie zdawac sprawe ze to jedynie jakis maly wycinek calosci.
Cos w tym jest ze u nas(gdzie jasne jest z i klub i kibice nie sa swieci) ,pojecie honoru ma znaczenie i tu nie ma przebacz.Frankowski ktory ani meczu nie kupil ani nie sprzedal a 'jedynie' uciekl jak szczur z tonacego okretu ,przez duza czesc kibicow zostal nazwany po imieniu i nic nie pomoglo ze strzelil w cholere bramek itp.(gdzie nie chce zaczynac tematu Franka - czesc ma odmienne zdanie i to ich prawo)
Wy ,choc juz sa chyba jakies tapniecia - nadal bronicie zwyczajnego zlodzieja i idziecie w zaparte.Czesc nawet smieje sie w zywe oczy ze i tak 'chuja nam moga zrobic'.
Totalna schzofrenia badz darzenie do celu po trupach
|