7 kotów napisał(a):

|
Perm slaby, ale przypomnijmy ze za Van Nistelrooya robil u nich nasz Branko Radovanovic.
|
Tak, tak, tyle że jak sam napisałeś - ROBIŁ. Kilka lat temu. No ale skoro 7 kotów mówi, że Amkar słaby, to nie ma opcji, tak musi być.
Aczkolwiek rywale Lecha faktycznie nie porywają w porównaniu z zapowiedziami, z drugiej strony polskie drużyny zimą nigdy nie pograją z lepszymi drużynami, bo tak naprawdę tylko Ruscy i Rumuni nam pozostają z tych silniejszych. Za późno ligę zaczynamy.
mitazaq, widzę ze Lech powoli staje się sensem Twoich wpisów na tym forum. Tak trzymaj chłopie, a potem się zastanów, co to oznacza.