|
W obliczu klapy transferowej kompletnie nie rozumiem rezygnacji z Juszczyka, który do lipca spokojnie mógłby zostać w klubie, a także wcześniejszego rozbratu z Paulistą, który w tym momencie przydałby się, widzać poczynania naszych skrzydłowych.
Po oglądnięciu flimiku z popisami nowego nabytku Beto można śmiało powiedzieć bez przesady że sprowadziliśmy drugiego Branko- wolnego jak żółw, wysokiego- niestety nie robiącego z tego żadnego użytku. Mieliśmy sprowadzić zawodników ofensywnych do pierwszego skladu a po tym co prezntuje ów Brazylijczyk bliżej mu do gry w rozgrywkach młodej ekstraklasy.
Zespół na dzień dzisiejszy zachowuje status quo, z zapowiadanych wzmocnień wyszła figa z makiem (tradycyjnie), a teraz jeszcze dochodzi fakt braku scouta na Polskę (Czerwiec kierownikiem)
Muszę zwerifikować wielkość budżetu, wcześniej piszac o kwocie 400 tys euro- nawet tego nie ma...
I tak w dniu dzisiejszym temat Fina umarł śmiercią naturalną- reprezentanta kraju chcemy wypożyczyć- Bednarz już prędzej Eskimosa ściągniesz niż tego bramkarza- nie można odmówić naszemu dyrektorowi poczucia humoru.
Skoro Czerwiec zostałł kierownikiem, proponuję aby również powierzyć mu funkcję dyrektora sportowego było by taniej...
|