Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#715
Stary 05.02.2009, 17:36
Clapham napisał(a):Wyświetl post
Nie oszukujmy sie, ze mistrzostwo '93 zostalo Legii odebrane za korupcje, bo tak nie bylo. Zostalo odebrane za bezczelnosc. Tak jak powiedzial 7 kotow, pewnie nie kupily nic Szombierki, ewentualnie ktos ich przebil Z tego punktu widzenia patrzac, ciezko sie dziwic, ze Legia czy jej kibice uwazaja, ze mistrzostwo sie nalezy. W koncu skoro kupowali wszyscy, znaczy ze Legia kupowala najlepiej Odbieranie mistrzostwa Legii w tamtym sezonie jest rownie bezsensowne jak przyznanie go Lechowi. Przeciez wiadomo, ze wtedy wszyscy kupowali i sprzedawali na potege i w zasadzie pewnie wiekszosc lat '90 najlepiej by bylo anulowac z historii polskiej pilki.
No i masz. Tak dobrze żarło, a zdechło.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując