Mozarta chcieli upchnąć za 1,5 mln w Udinese. Tylko ,ze dla Włochów to żadne wzmocnienie. Oni takich mają od metra. Póki co to facet będzie pewnie siedział na ławie, i oglądł Carioce.
A co do Zenitu. Oni z góry mieli ustalony plan,a z tego co czytam to Amika w.......iła im się,znaczy chciała na siłę. Poza tym muszą ćwiczyć nowe rozwiązania po odejściu Arszwina. A z taką Amiką to by się po czołach kopali. A co do Permu to szkoda pisać. Zachowując proporcje to jest to taka Polonia Bytom.