Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3927
Stary 05.02.2009, 12:25
matizaq napisał(a):Wyświetl post
Może przyjdzie do nas Idealny następca dla Sobola ! Oczywiście musieliby nam go oddać za darmo i jeszcze opłacić pół kontraktu.



Poprostu uznali , że Amica jest dla nich za słaba . Rzeczywiście Amkar Perm jest prawie tak silny jak Zenit. Zna ktoś jakiegoś piłkarza ,tego grającego regularnie w pucharach klubu ?
Mozarta chcieli upchnąć za 1,5 mln w Udinese. Tylko ,ze dla Włochów to żadne wzmocnienie. Oni takich mają od metra. Póki co to facet będzie pewnie siedział na ławie, i oglądł Carioce.


A co do Zenitu. Oni z góry mieli ustalony plan,a z tego co czytam to Amika w.......iła im się,znaczy chciała na siłę. Poza tym muszą ćwiczyć nowe rozwiązania po odejściu Arszwina. A z taką Amiką to by się po czołach kopali. A co do Permu to szkoda pisać. Zachowując proporcje to jest to taka Polonia Bytom.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując