Wyświetl pojedynczy post
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3924
Stary 05.02.2009, 11:48
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Balon z napisem Lewandowski Robert jest pompowany niemilosiernie.
Wlasnie zostal wyceniony (przez specjalistow pokroju kolton czy borek) na 5mln euro ( ).
Malo tego. Na 100% odejdzie w lecie, bijac wszelkie rekordy - wg tychze samych specjalistow.
Na podstawie czego go wyceniono? Football Manager'a 2009? Już widzę w gazecie: "Przeprowadziliśmy 20 niezależnych symulacjii, w 16 Lewandowski przechodzi do Premiership za 5-8 mln Ojro, w 2 do Barcelony, w jednej do AC Milan, a w ostatniej został w Lechu i osiągnął z Polską drużyną światowy sukces zwyciężając Ligę Mistrzów"

Nie chcę być złym prorokiem, ale jego kariera zbyt przypomina tą Piechny... obecnie reprezentanta Kolejarza Stróże.
Odpowiedz cytując