7 kotów napisał(a):

Balon z napisem Lewandowski Robert jest pompowany niemilosiernie.
Wlasnie zostal wyceniony (przez specjalistow pokroju kolton czy borek) na 5mln euro ( ).
Malo tego. Na 100% odejdzie w lecie, bijac wszelkie rekordy - wg tychze samych specjalistow.
|
Na podstawie czego go wyceniono? Football Manager'a 2009? Już widzę w gazecie: "Przeprowadziliśmy 20 niezależnych symulacjii, w 16 Lewandowski przechodzi do Premiership za 5-8 mln Ojro, w 2 do Barcelony, w jednej do AC Milan, a w ostatniej został w Lechu i osiągnął z Polską drużyną światowy sukces zwyciężając Ligę Mistrzów"
Nie chcę być złym prorokiem, ale jego kariera zbyt przypomina tą Piechny... obecnie reprezentanta Kolejarza Stróże.