sandbender napisał(a):

Jeju, tak to jest jak za dużo się czyta ludzi z dysmuzgowiem piszących w sieci. Wstyd na całą okolicę
Spartak, który nakupował worek kopaczy z Getafe i Almerii z Amiką gra dzisiaj, natomiast z "silnym" Permem Amika zmierzy się za dwa dni.