Wyświetl pojedynczy post
Micek14
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1294
Stary 05.02.2009, 10:41
No to zaczęli... Jest koparka, jest wywrotka, ba, nawet jacyś ludzie się tam kręcą
Po za tym, fajniejsza kamerka od tej, która była rzucona na sektor D- tamta odświeżała się co minutę, półtorej, a tutaj mamy prawie live
"Kiedyś to się na takiego Lecha śpiewało, Kolejorz, Kolejorz, wpier(...) dzisioj mosz"
Odpowiedz cytując