Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Micek14
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
1294
05.02.2009, 10:41
No to zaczęli... Jest koparka, jest wywrotka, ba, nawet jacyś ludzie się tam kręcą
Po za tym, fajniejsza kamerka od tej, która była rzucona na sektor D- tamta odświeżała się co minutę, półtorej, a tutaj mamy prawie live
"Kiedyś to się na takiego Lecha śpiewało, Kolejorz, Kolejorz, wpier(...) dzisioj mosz"
Micek14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Micek14
Znajdź inne posty napisane przez Micek14