Temat
:
Jacek Bednarz byłym dyrektorem sportowym Wisły
Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
275
05.02.2009, 10:27
Griszka30KR
napisał(a):
Panie Bednarz dedykuje Tobie i p. Cupiałowi ten artykuł:
http://sport.onet.pl/0,1248675,1910805,wiadomosc.html
Bla, bla, bla... jak Szymek w Juve
A może byś też "zadedykował" Dawida Floriana (aktualnie Znicz), którego Bednarz sobie odpuścił w walce z Lechem.
czesiu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do czesiu
Znajdź inne posty napisane przez czesiu