Wyświetl pojedynczy post
SkMk
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#674
Stary 05.02.2009, 02:56
Ale o co ci chodzi skttrbrain ? Takie uroki społeczności kibicowskiej. Jeśli jest okazja i uzasadnione podstawy do pojechania znienawidzonemu przeciwnikowi to się ją wykorzystuje. Nas wyzywają od ubeków, cracovie od żydów, Ruch to śmierdziele, Widzew, że ze wsi... Niekiedy przybiera to formę drobnej złośliwości, czasami przeradza się w chorobę psychiczną vel. wasi pasiaści koledzy. Mamy podstawy do nazywania Was Amicą - naszym zdaniem tak, więc będziemy Was tak nazywać, śpiewać niewybredne piosenki i ciupać Wam na meczach (o ile będziemy grać w tej samej klasie rozgrywkowej ) .
W życiu ważne są tylko chwile...
Odpowiedz cytując