Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3919
Stary 05.02.2009, 00:17
eye63 napisał(a):Wyświetl post
Mieli grać jeszcze z Zenitem, co by biło wszystkich sparingpartnerów na głowę. Ale ich Ruski olali, więc mają tylko Spartaka, a na ratunek wzięli "równie silny" jak sami twierdzą - Amkar Perm.
Ze Spartakiem mieli grać od początku, Perm jest silną drużyną? Wszytko bym o nich powiedział ale nie to. No ale Amica tak ma,inne spojrzenie na świat. A Spartak jest wystarczająco mocną ekipą,aby ich i nas oklepać. Ciekaw jestem jak się ten nowy Carioca pokarze w Spartaku, no i co zrobią z Mozartem, którego już nie lubiąna jego miejsce wszak przyszedł Carioca.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując