eye63 napisał(a):

|
Mieli grać jeszcze z Zenitem, co by biło wszystkich sparingpartnerów na głowę. Ale ich Ruski olali, więc mają tylko Spartaka, a na ratunek wzięli "równie silny" jak sami twierdzą - Amkar Perm.
|
Ze Spartakiem mieli grać od początku, Perm jest silną drużyną? Wszytko bym o nich powiedział ale nie to. No ale Amica tak ma,inne spojrzenie na świat. A Spartak jest wystarczająco mocną ekipą,aby ich i nas oklepać. Ciekaw jestem jak się ten nowy Carioca pokarze w Spartaku, no i co zrobią z Mozartem, którego już nie lubią

na jego miejsce wszak przyszedł Carioca.