Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3917
Stary 04.02.2009, 23:33
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
przecież zapowiadali, że będą mieć tam bardzo silnych rywali, aby się dobrze przygotować do spotkań z Udinese. To w moim odczuciu Legia i Wisła już /mieli/będą mieć/ lepszych
Mieli grać jeszcze z Zenitem, co by biło wszystkich sparingpartnerów na głowę. Ale ich Ruski olali, więc mają tylko Spartaka, a na ratunek wzięli "równie silny" jak sami twierdzą - Amkar Perm.
Odpowiedz cytując