MicK napisał(a):

|
Ktoś wie czemu nie ma na TVP3 transmisji?
|
bo TVP3 nie pokazuje kosza odkad powstala TVPSport, ktorej dla odmiany nigdzie nie ma.
a na TVPSport nie bylo, bo sie rozmyslili. najpierw mieli pokazywac Wisle ale jednak pokazuja Lotos.
szkoda, ze dziewczyny przegraly. byla bardzo duza szansa przejsc dalej.
teraz (po zdobyciu mistrzostwa

) trzeba w koncu przebudowac sklad i raczej zmienic trenera.
a czy to bedzie mozliwe okaze sie po sezonie. jesli Can-Pack zostanie to do roboty. jezeli nie, to sie druzyna sama przebuduje. niestety.