Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 04.02.2009, 19:55
MicK napisał(a):Wyświetl post
Ktoś wie czemu nie ma na TVP3 transmisji?
bo TVP3 nie pokazuje kosza odkad powstala TVPSport, ktorej dla odmiany nigdzie nie ma.
a na TVPSport nie bylo, bo sie rozmyslili. najpierw mieli pokazywac Wisle ale jednak pokazuja Lotos.

szkoda, ze dziewczyny przegraly. byla bardzo duza szansa przejsc dalej.
teraz (po zdobyciu mistrzostwa ) trzeba w koncu przebudowac sklad i raczej zmienic trenera.
a czy to bedzie mozliwe okaze sie po sezonie. jesli Can-Pack zostanie to do roboty. jezeli nie, to sie druzyna sama przebuduje. niestety.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując