Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1098
Stary 04.02.2009, 18:54
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Kiedy trenerem tutaj byl Stignaciu to Pawelek bronil calkiem dobrze. .
Panowie dajcie pass.Pawełek ani za okresu Stignacu,ani za Kazimerskiego nie bronił dobrze.Poza tym jak mozna powiedziec, że wtedy był dobry jak chyba wiekszosc czasu grał w bramce Dolha...Miał swoje przebłyski,ale zaraz zastepował je mega wtopami,których teraz jest coraz więcej.Dobrze to On wygladał na tle Odry i to nie zawsze,bo popatrzcie na 100 bramke Franka i sami ocencie...
Ps.Poza tym to chyba temat o transferach a nie o formie Pawełka.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 04.02.2009 o godz. 19:03.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując