koyoot napisał(a):

|
Kiedy trenerem tutaj byl Stignaciu to Pawelek bronil calkiem dobrze. .
|
Panowie dajcie pass.Pawełek ani za okresu Stignacu,ani za Kazimerskiego nie bronił dobrze.Poza tym jak mozna powiedziec, że wtedy był dobry jak chyba wiekszosc czasu grał w bramce Dolha...Miał swoje przebłyski,ale zaraz zastepował je mega wtopami,których teraz jest coraz więcej.Dobrze to On wygladał na tle Odry i to nie zawsze,bo popatrzcie na 100 bramke Franka i sami ocencie...
Ps.Poza tym to chyba temat o transferach a nie o formie Pawełka.