Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
Jelon
Banita
Od: 03.2007
Skąd: Bronowice-SKWK!
Offline
#
1737
04.02.2009, 17:23
o autokaru wchodza psy( wszyscy w szalach,flyersy itp)
Pies : Panowie na mecz ?
- nie ku.rwa,na borowki
- a to przepraszam,dowidzenia.
Jelon
Zobacz publiczny profil
Odwiedź stronę domową użytkownika Jelon!
Znajdź inne posty napisane przez Jelon