http://www.bip.krakow.pl/?module=OKO&mmi=37&newsId=4700 biuro rzeczy znalezionych
sam kiedyś plecak zgubiłem ,konkretnie to zostawiłem w tramwaju ,wszystkie dokumenty książki i klucze poszły sie ....,zdarzyłem już wymienić zamki w drzwiach, kiedy zadzwonili z mpk że ktoś im przyniósł mój plecak i jest do odebrania