Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1094
Stary 04.02.2009, 14:47
Tylko pamietajmy, ze ktos taki jak F. Hoek czyli jeden z najlepszych trenerow bramkarzy na swiecie, cos w Pawelku dostrzegl i docenil jego umiejetnosci. Wiec jesli czlowiek o takim autorytecie uwaza, ze Mario to dobry bramkarz to calkiem serio nalezy przyjmowac watpliwosci co do kompetencji Kazimierskiego.
W Legii nie maja dobrych bramkarzy przypadkiem czy dzieki szczesciu jak ktos wczesniej pisal. To nie jest zbieg okolicznosci, bo takich po prostu nie ma aby rok w rok gral tam dobry goalkeeper. Maja swietnego trenera, K. Dowhania (jesli przekrecilem nazwisko to przepraszam), ktory oprocz warsztatu treningowego ma tez zapewne swietne oko do oceny potencjalu kandydatow do transferu, stad Legia sprowadza zawsze godnego nastepce poprzednika.
Ostatnio edytowane przez nesta : 04.02.2009 o godz. 14:50.
Odpowiedz cytując