Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 04.02.2009, 11:38
Maniek_Olkusz napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli zgubił to policja nic tu nie da, kumpel raz zgubił portfel(kasa+dokumenty) i poszliśmy na komende.
Napoczątku powiedział że zgubił to mendziarze powiedzieli że nie przyjmią zgłoszenia, a jak zaczął mówić że być moze mu skroili w busie to mu powiedzieli że zaczyna kręcić żeby tylko przyjęli zgłoszenie. Idź to zgłosić do urzędów w których był wyrabiany dokument.
haha to napewno "uczniwi" znalazcy oddali by kase xD kasa w kieszen reszta kosz,Policja bezsilna jest w takim wypadku
.....