Maniek_Olkusz napisał(a):

Jeżeli zgubił to policja nic tu nie da, kumpel raz zgubił portfel(kasa+dokumenty) i poszliśmy na komende.
Napoczątku powiedział że zgubił to mendziarze powiedzieli że nie przyjmią zgłoszenia, a jak zaczął mówić że być moze mu skroili w busie to mu powiedzieli że zaczyna kręcić żeby tylko przyjęli zgłoszenie. Idź to zgłosić do urzędów w których był wyrabiany dokument.
|
haha to napewno "uczniwi" znalazcy oddali by kase xD kasa w kieszen reszta kosz,Policja bezsilna jest w takim wypadku