Wyświetl pojedynczy post
Maniek_Olkusz
Senior Member
 
Od: 07.2008
Skąd: W Olkuszu, chciałbym w Krakowie!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5496
Stary 04.02.2009, 10:29
element napisał(a):Wyświetl post
jakiś program coś na styl Painta.. , prosty, polski.. taki byle jaki..

/ nazwę albo link do ściągnięcia
Photo filtre.... najbardziej zbliżony do painta
"SERCE W BIELI, KREW W BŁĘKICIE,
WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE"

Odpowiedz cytując