Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Maniek_Olkusz
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: W Olkuszu, chciałbym w Krakowie!
Offline
#
5496
04.02.2009, 10:29
element
napisał(a):
jakiś program coś na styl Painta.. , prosty, polski.. taki byle jaki..
/ nazwę albo link do ściągnięcia
Photo filtre.... najbardziej zbliżony do painta
"SERCE W BIELI, KREW W BŁĘKICIE,
WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE"
Maniek_Olkusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maniek_Olkusz
Znajdź inne posty napisane przez Maniek_Olkusz