sambo napisał(a):

1q2 - nic nie udowodniłeś a każesz sie człowiekowi tłumaczyc z tego, że nic nie udowodniłeś.
Twoje twierdzenia maja się nijak do tego co przedstawił orzeł - zobacz sobie rozkład głosów np na psl w poszzególnych okręgach - a stwierdzisz, że choć ta partia miała niewielkie poparcie, to w niektórych okręgach była zdecydowana górą. Właśnie przez te okręgi zdobyła taki wynik
Wijesz sie kręcisz - nie przedstawiłeś absolutnie nic. Dopóki nie podasz wyników na poszczególne województwa - nie mozesz powiedzieć absolutnie nic na temat błędnosci spostrzeżeń orła.
Orzeł przedstawił racjonalne wnioskowanie wynikające jedno z drugiego - Ty natomiast przedstawiasz ogólne statystyki, które w odniesieniu do regionów są czczą makulaturą
|
sambo kurde zesz mol.Nawet orzeu sie troszke zreflektowal.Ja tylko zaprotestowalem przekladaniem wynikow matur(ktore jak pisalem zaciekawily mnie takim a nie innym 'wynikiem')na to czy ludzie z wiekszym czy mniejszym intelektem, popierali/popieraja ta czy inna partie.
Ja mam jakies tam teorie na to ale zostawie je sobie dla siebie by nie wywolywac kolejnej kłótni
Wcale nie uwazam ze oswieceni popieraja PO a ciemnogrod PiS.
Ogolnie rzecz biorac podstawowy front we wspolczesnym swiecie biegnie miedzy konserwatyzmem a liberalizmem.U nas tez tak jest, z ta roznica ze szczegolnie PO, to z liberalizmem ma niewiele wspolnego ,ale z braku laku, narazie jest jedynym wyborem dla tych drugich.
qazwsx123 - tak jak byli ludzie glosujacy na Leppera, sa nadal na Rydzyka tak i beda na LSD - szczegolnie ze niestety jest to jedyna partia ktora w teorii jest lewicowa.Jednak na szczescie nie zanosi sie na to by przekroczyli oni w dajacej sie przewidziec przyslosci to magiczne 10-12 procent a tyle to oni moga sobie miec.