Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 03.02.2009, 23:31
emsi napisał(a):Wyświetl post
Nie ma jak zepsuć komuś przyjemność oglądania :/



.
hehe(sory ale nie moglem sie powstrzymac, choc wiem ze to smieszne nie jest.)

Pamietam jak na horrorowym forum ktos zapoadal wrazenia z filmu ,ktory dopiero do kin wchodzil, zaznaczajac ze chodzi o schizofrenie - malo go nie zatlukli

vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
"Vanishing Point" oryginalny, też klasyka, wstyd nie obejrzeć wręcz.
Jak znikajacy punkt to tez Death Proof....Ja wiem ze niektorych draznia te 'gadki o niczym', ktore wypelniaja 2/3 filmu ale dla mnie Tarantino to zdecydowanie bratnia dusza wiec o obiektywizm ciezko - gdzie to nie jest tak ze szmire made in Tarantino zarekomenduje jako rewelacje - tyle ze jak dla mnie to chyba jeden rezyser na swiecie ktory jak dotad szmiry nie stworzyl....uwielbiam to jego .......enie o niczym , ta żonglerkę stylami, klimatami i ten nieprawdopodobny montaż , gdzie kozaka na niego chyba jeszcze nie ma
Ogolnie polecam oba filmy goraco.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 04.02.2009 o godz. 01:11.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując