Gwiaździsty napisał(a):

Jeżeli już nawet Wybiorcza wspomina o tym, że KE upomina Tuska, to musi być naprawdę tragicznie.
Czemu się jednak dziwić? Rządzą Polską kompletni ignoranci, ale są za to ładnie uczesani, mają dobrze skrojone garnitury, z ich twarzy uśmiechy nie znikają, jak z rękawa sypią żartami - a to się przeciętnemu zjadaczowi chleba przecież podoba.
Ja już w grudniu gdzieś czytałem jak na jednej z debat - zdaje się na Uniwersytecie Warszawskim - jeden z profesorow przyznał, że Polska ma ujemny bilans w relacjach finansowych z UE. Ale co tam, przecież jesteśmy tak rozwiniętym i bogatym krajem, że nas na to stać...