|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: copACABana
Offline
|
#5493

03.02.2009, 22:46
|
Nowohucianin^^ napisał(a): 
|
ma ktoś może jakiś zarys t-shirtu.. ? potrzebuje zrobić projekt koszulki a nie mam wzorca dobrze jak by był przód i tył na jednym ;]
|
podbijam na nowej. 
|
|