Mam taki problem: często sobie ściągam różne obrazki, które wyszukuję przez google. Teraz jak chcę ściągnąć jakiś obrazek to nie da się go zapisać w .jpg .png i innych formatach, tylko odnośnik do strony się zapisuje. Dodam, że przez IE idzie wszystko, a przez Mozille nie chce... co poradzić ?
Screen:
http://i44.tinypic.com/34jdlyt.png
Z góry dzięki za odpowiedź.