Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 03.02.2009, 22:00
potwierdzam, The Bank Job kawałek dobrego kina akcji.
świetny jak zwykle Statham.

zaraz się biorę do Aberdeen, po seansie powiem jak wrażenia

pewnie było już kilka razy pisane ale... dzisiaj znowu obejrzałem całą reżyserkę "Aniołów Apokalipsy" i jestem pod olbrzymim wrażeniem tego filmu, mimo, że reżyserkę oglądałem drugi raz, a krótszą wersję kilka razy.

"Vanishing Point" oryginalny, też klasyka, wstyd nie obejrzeć wręcz.
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 03.02.2009 o godz. 22:09.
.
Odpowiedz cytując