Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1281
Stary 03.02.2009, 21:56
Mam takie pytanko ale poproszę o odpowiedź jeśli ktoś jest w tym zorientowany. Czy piłkarze Wisły korzystają w w ogóle z zaplecza zrobionego pod E
Odpowiedz cytując