Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7797
Stary 03.02.2009, 21:42
prawnik25 napisał(a):Wyświetl post
a gdzie wyparowała forsa na Nei'a?
Nie slyszalem zebysmy wzieli jakas forse za Neia

A na serio to gdyby byla forsa to bylby i Nei.Swoja droga to ciekawe czy on tam nie wiadomo gdzie strzela cos.

Bylo 5 lat grubych , teraz jest 5 lat chudych.Zycie. I trza se jakos radzic.Niech Skorza przygotuje dobrze tych co mamy i niech oni pokażą ze umieja sobie radzic z presja.
Z mistrzem moze byc ciezko ale uefe to oni powinni ugrac.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując