prawnik25 napisał(a):

a gdzie wyparowała forsa na Nei'a?
|
Nie slyszalem zebysmy wzieli jakas forse za Neia
A na serio to gdyby byla forsa to bylby i Nei.Swoja droga to ciekawe czy on tam nie wiadomo gdzie strzela cos.
Bylo 5 lat grubych , teraz jest 5 lat chudych.Zycie. I trza se jakos radzic.Niech Skorza przygotuje dobrze tych co mamy i niech oni pokażą ze umieja sobie radzic z presja.
Z mistrzem moze byc ciezko ale uefe to oni powinni ugrac.