Wyświetl pojedynczy post
kaze
Junior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#572
Stary 03.02.2009, 21:18
Po tym poście widać, że nigdy nie zrozumiesz jak jest naprawdę. Nie zrozumiesz, że LECH, jakby nie wiadomo co się stanie, nigdy nie umrze. A wiem, że są kibice każdego klubu, Wisły Kraków także, którzy to czują.
Już nie dyskutuję, swoją opinię przedstawiłem i nic jej nie zmieni.

Pozdrawiam kibiców.
Odpowiedz cytując