Temat
:
[KOSZYKARKI] Wisła Kraków 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Amfre
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
132
03.02.2009, 20:40
jutro najważniejszy mecz ostatnich kilku lat a tutaj cisza
?!!!!!!!!!!
liczymy na sukces Do boju !!
Amfre
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Amfre