Wyświetl pojedynczy post
PawełABG
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1721
Stary 03.02.2009, 19:38
monte> 20 lat na karku, brzuch jak u 30 letniego piwosza, kondycja 40-latka, a pani w żabce pyta czy jest dowodzik.. hehehh
odnośnie do waszki G to jest fajna przeróbka makaron szakaron
http://pl.youtube.com/watch?v=Uf2DOka9r3w
"Taka już nasza polska natura. Byle raz na koń siąść. Niemiec, Francuz, Angielczyk albo smagły Hiszpan od razu do oczu skoczy, a Polak pacjencję wrodzoną mając siła zniesie, długo się choćby takiemu Szwedzi- nie szarpać pozwoli, ale gdy się miara przebierze, jak huknie w pysk, to ci się taki Szwedzina trzy razy nogami nakryje... Bo fantazja jeszcze jest, a póki fantazja nie zginie, póty i Rzeczpospolita trwać będzie." - Pan Zagłoba BronoWice !!
Odpowiedz cytując