Maciuś napisał(a):

|
Zarzucasz Obtulowiczowi amatorke?
|
coś w tym stylu

bo jestem niemal pewien, że takiej sytuacji nie przewidział a za parę lat z nami na tym świecie go nie będzie i problem z jego winą niejako się rozwiąże a następcy będą mieli nad czym myśleć. amen.