1q2 - nic nie udowodniłeś a każesz sie człowiekowi tłumaczyc z tego, że nic nie udowodniłeś.
Twoje twierdzenia maja się nijak do tego co przedstawił orzeł - zobacz sobie rozkład głosów np na psl w poszzególnych okręgach - a stwierdzisz, że choć ta partia miała niewielkie poparcie, to w niektórych okręgach była zdecydowana górą. Właśnie przez te okręgi zdobyła taki wynik
Wijesz sie kręcisz - nie przedstawiłeś absolutnie nic. Dopóki nie podasz wyników na poszczególne województwa - nie mozesz powiedzieć absolutnie nic na temat błędnosci spostrzeżeń orła.
Orzeł przedstawił racjonalne wnioskowanie wynikające jedno z drugiego - Ty natomiast przedstawiasz ogólne statystyki, które w odniesieniu do regionów są czczą makulaturą
orzeu napisał(a):

Zreszta w tym wszystkim najwazniejsze jest to zeby nigdy do wladzy nie wrocily k***y z sld :]
|
- tu akurat patrząc na ostatnie 12 miesięcy rządów PO zaczynam mieć odmienne zdanie - uważam, że SLD nie byłoby zdolne do tego aby mając dane makroekonomiczne w maju czerwcu i wiedząc, że nadchodzi załamanie gospodarcze konstruować budżet z pełna świadmością jego nierealności. Konstruować pusty budżet i jeszcze podawać przez swoje ekspozytury w gw, złonecie, interii i eremefie że wszystko jest w porządku
Sld moze robiło przekręty i tworzyło mafine układy jednak był poziom ogólny z którego nie schodzili.
Nie sądzę aby SLD robło takie fajerwerki, że w roku 2009 - realizowało budżet z roku 2008. Za chwilę będzie tak, że PO pobije Einstaina i będąc w roku 2012 - będzie w 2010
- niemożliwe? spytajmy się ho ho i 1q2 - oni potwierdzą ze to możłiwe