Z tymi pieniędzmi to jak ze śniegiem. Niby się zanosi, a i tak nie sypie. A co do potencjalnego bramkarza z Finlandii, to czy mnie pamięć nie myli, czy temat Sillanpy ciągnie się od zeszłego okna transferowego?
Jeśli chodzi o transfer bramkarza, to jest to inna półka. Niby jest ich mniej, niby mniejsze ryzyko pomyłki, a jednak trudno kogoś dobrego wypatrzeć. Ameryki nie odkryję, jeśli powiem, że Pawełkowi trzeba dodać konkurenta na jego miejsce. Nie widziałem w akcji Sillanpy ( są gdzieś filmy z jego udziałem na bramce ? ) więc bazuję na opiniach przeczytanych, nie wyrobionych przez siebie
