Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2753
Stary 03.02.2009, 15:38
@sambo,
taż pisałem miesiąc albo więcej temu podświadoma fascynacja pewnymi bliźniakami.
Na poprawę interpunkcji przyjdzie czas w przyszłym wcieleniu. W obecnym i tak pości - "" mordek jakby mniej.

Żeby porównywać dwa lata nieudolnych rządów PiSu do czerwonego zamordyzmu i spinać obydwa te okresy "grubą kreską" - majstersztyk. W wielkim skrócie - Mazowiecki rezygnujący z rozliczania komuny i Kaczyński przepraszający za wejście w koalicję z seksaferzystami. Jeden odmawia komuś dochodzenia sprawiedliwości pomimo doznanej krzywdy, drugi się kaja za własne błędy. Equal.

Gruba kreska musiała być. I to nie jedna. Nałóg wciąga że hoho!

----------------

A co do samego "nowego otwarcia" - ręka & nocnik ( a diety się kończą...). Czekam, aż w odwecie za ugoszczenie naszego ex-treneiro Kasperczaka płatfołma zaprosi Majewskiego
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce