@sambo,
taż pisałem miesiąc albo więcej temu

podświadoma fascynacja pewnymi bliźniakami.
Na poprawę interpunkcji przyjdzie czas w przyszłym wcieleniu. W obecnym i tak pości - "

" mordek jakby mniej.
Żeby porównywać dwa lata nieudolnych rządów PiSu do czerwonego zamordyzmu i spinać obydwa te okresy "grubą kreską" - majstersztyk. W wielkim skrócie - Mazowiecki rezygnujący z rozliczania komuny i Kaczyński przepraszający za wejście w koalicję z seksaferzystami. Jeden odmawia komuś dochodzenia sprawiedliwości pomimo doznanej krzywdy, drugi się kaja za własne błędy. Equal.
Gruba kreska musiała być. I to nie jedna. Nałóg wciąga że hoho!
----------------
A co do samego "nowego otwarcia" - ręka & nocnik ( a diety się kończą...). Czekam, aż w odwecie za ugoszczenie naszego ex-treneiro Kasperczaka płatfołma zaprosi Majewskiego
