Marszałek napisał(a):

|
Ja wiem czy tak Legia cienko przędzie. Sprzedali Wawrzyniaka pewnie korzystnie, wypożyczyli Hiszpana za jakieś tam pieniądze do drugiej ligi. Żle nie jest. Dopóki Trzeciak będzie kasę zarabiał , to na stanowisku będzie trwać.
|
W poście powyzej nie odnosiłem sie do całokształtu polityki Trzeciaka (nie moje małpy) ale do konkretnej sytuacji z Krzynówkiem. Uważam że dał się wypuścić Mendziarze tak samo jak my w zeszłym okienku. W tym sensie uczył się czegoś co JB już wie.